Працівники територіального центру соціального обслуговування взяли участь у семінарі з питань догляду за ВІЛ-інфікованими людьми

18 липня 2017 року директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталія Кицик та заступник директора терцентру Тетяна Бондаренко взяли участь у тренінгу-семінарі для працівників територіальних центрів та будинків інтернатів. Даний семінар проводився у м. Умань на базі УПСЗН Уманської міської ради за сприяння БО «Черкаська Мережа» та Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

Знання, які отримали учасники семінару необхідні для своєчасного та кваліфікованого догляду за людьми, які живуть з ВІЛ, та протидії стигмі і дискримінації під час надання соціальних послуг.

Директор територіального центру Н.Г. Кицик