Проводяться роботи з ліквідації аварії на газопроводі

Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко здійснив виїзд на місце аварії газопроводу Городецьке – Умань.

Нагадаємо, аварія сталася 9 липня у зв’язку з розгерметизацією газопроводу високого тиску. Для усунення витоку газу та проведення ремонтних робіт ввечері цього ж дня було припинено подачу газу на місто Умань та села, що живляться від цієї газорозподільної станції.

Очільник району Євгеній Данченко поспілкувався з головою правління ПАТ «Уманьгаз» Олександром Мусієнком та переконався, що аварійно-відновлювальні роботи проводяться оперативно, з залученням рятувальних служб. Райдержадміністрацією розроблено план ліквідації аварії, планується виділення коштів з резервного фонду бюджету на закупівлю і заміну пошкодженої частини трубопроводу.

На жаль, відновити подачу газу сьогодні навряд чи вдасться. Про стан ремонту газопроводу буде повідомлятися додатково.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації