В області на автодорогах М-05 та М-12 введено тимчасове обмеження руху

Дата: 23.01.2019 12:48

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 22-23 січня спостерігається суттєве ускладнення погодних умов.

На території Черкаської області значний сніг, хуртовини; на півдні області сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь.

Для упередження виникнення ускладнень дорожнього руху, Службою автомобільних доріг у Черкаській області і Черкаською облдержадміністрацією прийнято спільне рішення про введення з 10.30 год. 23 січня тимчасового обмеження руху вантажного і громадського пасажирського транспорту на автомобільних дорогах області загального користування, а саме:
М-05 Київ – Одеса (км 143+009 – км 237+108);
М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю) (км 518+697- км 584+222).

Про зняття обмеження буде повідомлено додатково.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв відкласти поїздки на час негоди для надання можливості роботи спецтехніки та не створювати заторів на автодорогах.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають надавати перевагу у русі снігоприбиральній та спецтехніці та забезпечувати її безперешкодний рух.

За інформацією САД у Черкаській області