Уманщина в скорботі: загинув воїн Олександр Скус

Дата: 05.07.2018 12:55

Фото без опису3 липня у ході Операції об’єднаних сил загинув старший сержант Скус Олександр Дмитрович.

Він народився 6 січня 1976 р. в с. Свинарка та проживав в смт Бабанка Уманського району.

Протягом 1994-1996 рр. проходив строкову військову службу в Збройних силах України на посаді інструктора.

11 лютого 2015  року призваний на військову службу по частковій мобілізації до лав Національної Гвардії України, де виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції на посаді командира гармати по квітень 2016 року.

30 червня 2016 року зарахований в списки особового складу військової частини А1588 (с. Розсішки) на військову службу за контрактом на посаду командира відділення такелажного взводу роти забезпечення.

27 липня 2016 року зарахований до списків особового складу військової частини А0693 (54 окрема механізована бригада) на посаду механіка-водія 2 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону.

Виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції в районі населеного пункту Троїцьке Луганської області, брав участь в боях на Світлодарській Дузі в районі населених пунктів Миронівський, Світлодарськ, Дзержинськ.

Без дорогої людини залишилися дружина і двоє дітей.

Уманська районна державна адміністрація висловлює їм глибокі співчуття, поділяє їхній біль та горе. Громада Уманщини понесла непоправну втрату.

На жаль, ідуть із життя найкращі, цвіт нашої нації: ті, хто не боїться виступити проти ворога, хто готовий власними руками захищати рідну землю. Олександр Дмитрович пройшов пекло найжорстокіших боїв за Україну. Саме йому кожен з нас має бути вдячний за мирне небо, за спокій і буденне життя.

Вічна і світла пам'ять загиблому Герою!

Поховання відбудеться 6 липня о 12:00 год. в смт Бабанка.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації