Розвиток місцевого самоврядування обговорили на засіданні круглого столу

Дата: 06.12.2018 13:01

5 грудня, напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування, голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко взяв участь  у засіданні круглого столу на тему «Місцеве самоврядування – основа сталого розвитку суспільства». Проводила цей захід голова Уманської районної ради Оксана Супрунець на базі Уманського державного педагогічного університету.

Мета зібрання – визначення ролі депутатського корпусу Уманської районної ради в суспільному житті Уманщини в умовах реформування місцевого самоврядування.

Серед учасників круглого столу депутати районної ради, сільської ради Паланської ОТГ, які, водночас, є керівниками успішних підприємств – директор КСП «Родниківка» Сергій Войченко, керівник ТОВ «Дружба» Борис Пахолюк, голова ФГ «Агрофірма «Базис» Володимир Осадчий, директор ПСП «Еліт» Юрій Притула, директор ТОВ «Агроплант» Олександр Мордач, директор ТОВ «Аграрій СВПП» Петро Карачун, директор ТОВ «Новий Світ-Агро» Віктор Шилюк, а також директор Сушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмила Даценко, директор інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ, доктор економічних наук Ольга Чирва, студенти університету.

Під час засідання депутати розповіли всім присутнім про свою підприємницьку і депутатську діяльність, реалізовані проекти на теренах Уманського району. А також у формі відкритого діалогу було обговорено  європейський досвід розвитку місцевого самоврядування, залучення громади до вирішення питань місцевого значення, окреслено перспективи розвитку органів місцевого самоврядування тощо.

Очільник району Євгеній Данченко подякував депутатам районної ради за підтримку реформ, які зараз втілюються в нашій державі, плідну співпрацю та ухвалені рішення на користь жителів району: «У нас в районі сформована потужна самодостатня Паланська територіальна громада, яка позиціонується як одна із найсильніших громад Черкаської області. Окрім того, 23 грудня відбудуть вибори ще до двох громад – Ладижинської та Дмитрушківської. Я впевнений, що вони теж себе реалізують і їм також повинна бути надана підтримка, як зі сторони депутатів районної ради, так і зі сторони органів державної влади».

«Дуже приємним є і той факт, що завдяки участі депутатів районної ради втілюється в життя основний проект, який впроваджується на території Уманського району – відкриття ангіографічного відділення в Уманській ЦРЛ», – відзначив Євгеній Михайлович.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату

Уманської райдержадміністрації