Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Навести чистоту в районі державні працівники закликають власним прикладом

Переглядів: 779

Напередодні Дня довкілля, який відзначається щорічно у третю суботу квітня, та в рамках оголошеного розпорядженням райдержадміністрації двомісячника благоустрою Уманського району державні працівники вийшли на «суботник».

Працювали дружно і завзято, прибираючи узбіччя автотраси Умань-Черкаси від міста Умань до села Гереженівка, хоч і робота – не з найприємніших. Збирали у пакети весь той непотріб, який залишили після себе безвідповідальні мандрівники автошляху: пластикові та скляні пляшки, поліетиленові пакети, паперові відходи. Усе це вкрай забруднює навколишнє середовище, перетворюючи зелені насадження на жахливе сміттєзвалище.  Важко подумати, на що згодом перетвориться наша планета, якщо екологічна та громадська свідомість населення не підвищиться.

Цей суботник уже не перший. Минулого тижня працівники Уманської райдержадміністрації очистили від сміття придорожні смуги, що розташовані вздовж автодороги «Київ-Одеса» від в’їзду в Уманський район до с. Краснопілка.

Сподіваємося, що такий приклад послужить спонуканням для кожного жителя Уманщини не бути байдужими до території, на якій вони проживають, навести лад у власних оселях та у своїх населених пунктах, бережливо ставитися до всього того, що дарує нам природа. Пам’ятайте: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

 

 Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації

 

 « повернутися до списку новин