Фахівцями із соціальної роботи проведено заходи у рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Я маю право!»

Дата: 09.10.2017 13:17

На виконання плану заходів з проведення Тижня права в Черкаській області з 2 по 9 жовтня 2017 року фахівцями із соціальної роботи Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено тематичні зустрічі з учнями загальноосвітніх навчальних закладів району.

Основним завданням працівників центру було ознайомити учнів із міжнародно-правовими стандартами прав людини, розкрити їх зміст, розвивати в учнів впевненість, виховувати правову свідомість та громадянську позицію.

Зокрема, 5 жовтня 2017 року були проведені тренінгові заняття на тему «Права та обов’язки дітей» в Дмитрушківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для учнів 4-х, 7-х та 9-х класів. У ході заходу діти брали активну участь в обговореннях, різноманітних пізнавальних вправах, розвиваючих іграх, а також переглянули повчальне відео про права неповнолітніх дітей.

Під час зустрічі учнів було ознайомлено із Конвенцією ООН про права дітей, Законом України «Про охорону дитинства» та проінформовано про основні права та обов'язки дітей.

Кожна дитина повинна пам'ятати: «Немає прав без обов'язків, та обов'язків без прав. Людина є справжнім громадянином, коли не лише користується наданими їй правами, а й виконує свої обов'язки».

За інформацією фахівця із соціальної роботи

Уманського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
 Н. В. Коваль