Президент підписав Указ про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи

Дата: 04.10.2017 13:50

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи»,спрямований на належне відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, а також зважаючи на важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.

Відповідно до Указу Кабінет Міністрів України має утворити у десятиденний строк Організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, визначивши його співголовами Прем'єр-міністра України і Главу Адміністрації Президента України та залучивши до його складу представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських об'єднань, вчених.

Крім цього уряд має розробити та забезпечити виконання плану заходів із відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, передбачивши проведення 21 листопада 2017 року у місті Києві, інших населених пунктах меморіальних, урочистих та культурно-мистецьких заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, духовенства, громадськості, передусім учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.