День родини

Дата: 11.07.2018 14:09

Фото без описуУкраїнський День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року.

Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

В читальному залі районної бібліотеки та бібліотеках сіл Косенівки , Танського, Клодистого, Текучої, Ладижинки та Бабанки  підготували виставки - інсталяції «Від родинних цінностей – до багатства нації», «Багата  країна – щаслива родина», « Над родиною моєю ангели літають»  до  Дня родини.  Метою таких виставок є популяризація  родинних цінностей, сприяння розвитку духовно і фізично здорової родини.

На таких виставках читачам пропонується ознайомитися з літературою, що стосується сім’ї, роду, родоводу , про  звичаї , традиції української родини, про її обереги. Берегиня, обереги — це давні добрі символи. З їхньою допомогою народ зберіг свою родовідну пам'ять, історію, культуру. Потрібно ,щоб кожна родина України дотримувалась українських народних традицій, та мала  гарні обереги. Триматися свого роду, оберігати сімейні реліквії, традиції, передавати їх у спадок наступним поколінням  було обов’язком.

За інформацією Уманської РЦБС