До Міжнародного дня людей похилого віку проведено благодійну акцію

Дата: 03.10.2017 14:11

Фото без описуЗ нагоди Міжнародного дня людей похилого віку КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Уманської РР (головний лікар Олександр Новаківський) та міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста (голова Валентина Чорна) провели спільну благодійну акцію «Людина починається з добра».

Більше ніж для ста осіб із числа пільгових категорій населення передано медикаменти: серцеві та антигістамінні препарати, полівітаміни. Медикаменти видаються під час амбулаторного прийому сімейними лікарями, сільськими амбулаторіями.

Також Товариство Червоного Хреста на клопотання центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації надало багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, а це більше ніж для тридцяти дітей, допомогу одягом, взуттям та продуктами харчування. Така акція стала можлива завдяки спонсорській підтримці відомих в районі людей: Петра Карачуна, Дмитра Однокінного, Володимира Осадчого, Богдана Бойка, Володимира Мальченка, Йоханна Венцля, Любові Кобець та Василя Рубаненка.

Нехай не міліє струмок доброти, повниться новими благодійними справами.

Голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста                                         Валентина Чорна