На Уманщині проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Дата: 25.10.2017 14:15

Фото без описуЗ метою виявлення, узагальнення і поширення досвіду роботи кращих педагогічних працівників, стимулювання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності було проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Даний конкурс в районі проходить уже двадцять четвертий раз. У цьому році учителі брали участь у чотирьох номінаціях – українська мова та література, фізика, фізична культура, німецька мова.

Цього року свою педагогічну майстерність доводили одинадцять педагогів шкіл Уманського району.

Конкурс проходив у чотири етапи: І етап – оцінювання сайтів учителів; ІІ етап – проведення майстер-класів «Я роблю це так…»; ІІІ етап – презентація досвіду роботи; ІV етап – відкриті уроки на базі Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учителі, які претендували на почесне звання «Учитель року - 2018» розповідали про свою роботу, ділились своїми роздумами про те, яким має бути справжній вчитель та як виховати людину. Розповідали про творчі і професійні досягнення.

За результатами І туру конкурсу визначено переможців та нагороджено дипломами і грошовою винагородою у розмірі 100%, 75% та 50% за І, ІІ і ІІІ місця відповідно.

Номінація « Українська мова та література»:

І місце – Березюк Людмила Василівна, вчитель української мови та літератури Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка;

ІІ місце – Височанська Іванна Валеріївна, вчитель української мови та літератури Косенівського НВК І-ІІІ ступенів;

Герасимчук Наталія Борисівна, вчитель української мови та літератури Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Сивак Людмила Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Ятранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Панченко Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури Юрківського НВК І-ІІІ ступенів.

Номінація «Фізика»:

І місце – Шмалюх Сергій Сергійович, вчитель фізики Полянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Ткаченко Андрій Анатолійович, вчитель фізики Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Янчук Віталій Анатолійович, вчитель фізики Сушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Номінація «Фізична культура»:

ІІ місце – Роговенко Наталія Володимирівна, вчитель фізичної культури Старобабанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Кольчієнко Олександр Васильович, вчитель фізичної культури Черповодівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Номінація «Німецька мова»:

ІІ місце – Копелянець Оксана Ігорівна, вчитель німецької мови Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» учитель фізики Полянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – Шмалюх Сергій Сергійович.

Районний методичний кабінет