До уваги виборців Уманського району!

Дата: 06.02.2019 14:33

Фото без описуВ Україні офіційно стартувала виборча кампанія з виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації (далі – Реєстру).

Особливо це стосується виборців:

• які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
    • колишніх військовослужбовців строкової служби;
    • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
    • громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
    • які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Звертаємось до всіх громадян з проханням віднайти можливість та прийти до відділу ведення Реєстру для перевірки їх персональних даних, внесених до Реєстру. Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви – звертайтеся зараз!

Шановні виборці! Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» вам було надано право на період виборів змінювати своє місце голосування. Аби скористатися ним, зверніться до відділу з паспортом та відповідним документом, який засвідчує таке право (довідка сільської ради про проживання без реєстрації, довідка з місця роботи, документ про наявність нерухомого майна, путівка до санаторію, відрядження тощо).

І наостанок звертаємось до тих громадян, які  прибули до нас із тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим. Законодавець вам надав можливість проголосувати у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Для цього зверніться до нас із паспортом, жодних інших документів від вас не потрібно.

За більш детальною інформацією чекаємо на вас за адресою:

м. Умань, вул. Залізняка, 2А, другий поверх,  кабінет № 214;

телефони: 3-18-73; 3-26-41.