Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

До уваги представників юридичних осіб!

Переглядів: 364

17 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон №  2275-VIII), яким внесено зміни до прав і обов’язків учасників товариств з обмеженою відповідальністю (далі – Товариства) та порядку створення, діяльності та припинення Товариств.

Як показує практика, у зв’язку із набранням чинності Законом №  2275-VIII, більшість положень статутів Товариств, затверджених до червня 2018 року, не відповідають нормам вказаного закону.

Однак, законодавцем встановлено строк до 17 червня 2019 року аби Товариства мали можливість привести свої статути у відповідність до прийнятих змін та нововведень.

Після настання вказаної дати, положення статуту, які не відповідатимуть законодавству, втратять свою чинність і не підлягатимуть застосуванню.

Прийом документів здійснюється адміністраторами відділу надання адміністративних послуг Уманської райдержадміністрації за адресою: вул. Горького, 35А, м. Умань. Розклад роботи: пн.- чт. з 8:00 до 17:15, пт. з 8:00 до 16:00,  перерва на обід 13.00-14.00.

За інформацією сектору

державної реєстрації райдержадміністрації« повернутися до списку новин