На Уманщині проведено Кубок пам’яті І.Д. Черняховського

Дата: 19.02.2019 14:48

Вже традиційним стало проведення на Уманщині Кубка памяті І.Д. Черняховського. 16 лютого 2019 року у спортивній залі Родниківської ЗОШ I-III ступенів за сприяння відділу освіти, молоді та спорту відбувся черговий турнір з волейболу серед чоловіків.

Іван Данилович Черняховський – Двічі Герой Радянського Союзу (29 червня 1907 – 18 лютого 1945 рр), воєначальник, генерал армії, народився в с. Оксанина Уманського району. Яскравий талант і відвага командира завжди відзначалися увагою Верховного головнокомандування. Операції під його успішним керівництвом мали вдале завершення.

У розіграші Кубку пам’яті брали участь команди з сіл Собківка, Паланка, Доброводи та Іванівка. Команди представляли юнаки та чоловіки віком від 16 до 65 років.

Гра відбувалася по коловій системі і закінчилася з такими результатами: Собківка – Паланка (1:2), Доброводи – Іванівка (0:2), Собківка – Доброводи (2:1), Паланка – Іванівка (0:2), Собківка – Іванівка (0:2), Доброводи – Паланка (1:2).

У результаті абсолютної перемоги у трьох іграх володарем Кубку стала команда села Іванівка.

Кращими гравцями турніру визначено: Устенка Юрія (с. Собківка), Боканчу Ігоря (с. Іванівка), Драча Костянтина (с. Паланка) та Безкоровайного Олександра (с. Доброводи).

Команди-призери, команда-переможець та кращі гравці турніру були нагороджені кубком, грамотами відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА та  волейбольним м’ячем, які вручила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Смішко.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту

Уманської РДА