Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Оголошено акцію з благоустрою закладів культури

Переглядів: 411

У рамках оголошеного двомісячника з благоустрою, озеленення, поліпшення стану довкілля населених пунктів Уманського району сектор культури райдержадміністрації з 4 по 12 квітня 2018 року проводить акцію з благоустрою прилеглих територій закладів культури «За чисте довкілля».

Метою акції є поліпшення благоустрою прилеглих територій закладів культури, залучення жителів, зокрема молоді сіл Уманського району до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану прилеглих та дворових територій, створення сприятливих умов для життєдіяльності сільської громади.

Директорам та завідуючим закладів культури Уманського району необхідно провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за ними територій.

Напрями діяльності, що підтримуються акцією:

- належний естетичний вигляд фасаду будівлі;

- наявність таблички з назвою установи, графіком роботи даної установи

- наявність таблички з адресою будівлі;

- естетичного утримання парканів;

- ступень озеленення двору, наявність оригінальних клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання;

- наявність та облаштування зон відпочинку;

- наявність урн для сміття;

- відсутність оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, реклами на стінах будівлі, інших елементах благоустрою, окрім визначених для цього місць;

- відсутність складування будівельних матеріалів та відходів на прилеглій території.

Звіт про пророблену роботу надати на адресу організатора акції –  сектор культури Уманської РДА та/або в електронному вигляді на електронну адресу: umanrckid@ukr.net. У звіті надати опис виконаних робіт, фото, відео та інші матеріали.

Кращі роботи будуть відзначені сектором культури Уманської РДА.

Кожен повинен розуміти, що чистота твого рідного села залежить саме від нього. Тому давайте подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашої Уманщини та всієї України.

З повагою - в.о. завідувача сектору культури

 Оксана Коханська« повернутися до списку новин