Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги за зверненнями громадян за рахунок коштів районного бюджету

Переглядів: 610

22 вересня відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету.

На розгляд комісії надійшло 14 заяв від жителів сіл району, а саме: 10 звернень щодо надання одноразової допомоги на лікування, 2 звернення щодо надання допомоги на відновлення будинку та допоміжних надвірних споруд після пожежі, 2 звернення учасників бойових дій, які приймали безпосередню участь в АТО щодо надання допомоги на лікування та проведення реабілітації.

Комісією були вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я. До заяв додаються акти обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідки про склад сім'ї, довідки про стан здоров'я із медичних установ та інші документи.

При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки. У результаті обговорення прохання усіх громадян щодо надання одноразової грошової допомоги задоволено.

 Директор територіального центру Н. Г. Кицик« повернутися до списку новин