Черкащан запрошують взяти участь у Міжнародному конкурсі «Перлина Fest»

Дата: 03.11.2017 14:58

III Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» відбудеться 2 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації. Організатори заходу запрошують провідні дитячі культурні заклади Черкащини взяти участь у конкурсі.

Конкурс має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Він відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!». Його особливістю стало те, що звичаї своєї місцевості демонструють молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією.

Окремою номінацією Конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України). Таку ініціативу організатори Конкурсу вбачають необхідною, оскільки захід націлений на збагачення та подальший поступ нашої культурної та історичної спадщини, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично-налаштованими громадянами, готовими до нових починань.

Конкурс «Перлина Fest» відбудеться 2 грудня 2017 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Контакти оргкомітету:

044-586-40-11, 067-520-11-35 Анастасія