Нарада клубних працівників району

Дата: 13.02.2018 15:04

Фото без опису13 лютого клубні працівники Уманщини зібрались для підведення підсумків роботи, визначення основних напрямків діяльності та перспектив розвитку клубної галузі району в сучасних умовах.

Виробнича нарада відбулась за участі в.о. завідувача сектору культури Оксани Коханської, директора районного центру культури і дозвілля Маргарити Бондаренко, методистів РЦКіД, директорів сільських будинків культури та сільських клубів.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосуються змін роботи закладів культури, проблем, які стоять перед працівниками, проаналізовано роботу закладів за 2017 рік, розглянуто плани на 2018 рік.

Основний акцент було зроблено на модернізацію клубної діяльності на селі, поліпшення ефективності роботи клубних закладів району на основі поєднання традиційних та новітніх форм і методів культурно-дозвіллєвої діяльності.

Під час засідання висвітлювались питання організації клубної роботи, зокрема, проведення масових заходів та участь творчих колективів в тих чи інших концертах, конкурсах, фестивалях.

Визначено кращі клубні заклади та найактивніші аматорські колективи.

Перед завклубами було поставлено конкретні доручення щодо благоустрою прилеглих територій.

Зосередили увагу на підготовці до переатестації колективів для підтвердження звання «народний» (зразковий) аматорський.

Представники клубної галузі обговорили і проблемні питання - покращення матеріально-технічної бази клубних закладів та соціальне забезпечення працівників.

Серед запрошених на семінар був  викладач, президент Малої Академії народного мистецтва УДПУ ім.. П.Г. Тичини Володимир Лопушан. Він запропонував стратегію розвитку зеленого туризму, звернувся до присутніх з пропозицією співпраці.

Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосфері.

Директор Уманського районного центру культури і дозвілля       М.Ю. Бондаренко