Черкаська область

Навчально-польові збори для старшокласників району

З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок на заключному етапі вивчення предмета «Захист Вітчизни» здобувачі загальної середньої освіти в кінці навчального року в закладах освіти беруть участь у навчально-польових зборах.

Основним завданням навчально-польових зборів є відпрацювання практичних нормативів з прикладної фізичної підготовки, тактичної, загальновійськової, вогневої підготовок, з проведенням стрільби з автомата Калашникова.

У цьому році збори організовано для 192 учнів-випускників із 22 закладів загальної середньої освіти.

Навчально-польові збори  проведено з 23 по 25 квітня. Під час зборів, 23 та 24 квітня, відвідано військову частину А 1588, яка розташована в селі Розсішки  та проведено стрільби (село Старі Бабани) згідно з планом роботи Уманського об’єднаного міського військового комісаріату. 25 квітня для учнів проведено залікові заняття.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту

Уманської райдержадміністрації