Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Проведено виїзні заняття Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області

Переглядів: 512

Одним із важливих завдань цивільного захисту є підготовка керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту. Функціональне навчання на території області здійснюється такими установами, як Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області (м. Черкаси) та Уманські курси 3 категорії.

Райдержадміністрація здійснює щорічне планування проходження навчання. Завдяки зусиллям керівництва Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області та управління цивільного захисту облдержадміністрації вкотре обласні навчання проводяться на виїзних кущових заняттях на базі м. Умань. Отож, 7 травня викладач Потапенко Іван Миколайович та майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Палажченко Володимир Іванович провели  навчання керівного складу та фахівців місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

У ході занять  розглядалися наступні питання:

1. Реалізація державної політики в сфері цивільного захисту.

2. Оповіщення та інформування населення та керівного складу.

3. Евакуаційні заходи у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

4. Робота комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

5. Плануючі документи з питань цивільного захисту.

6. План реагування на надзвичайну ситуацію.

За підсумками занять слухачі заповнили тестові завдання, метою яких є перевірка отриманих знань. Згодом кожен слухач курсових навчань отримає посвідчення державного зразка.

 

 

За інформацією сектору з питань цивільного захисту

 та оборонної роботи райдержадміністрації« повернутися до списку новин