Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Хто має право на отримання одноразової матеріальної допомоги з районного бюджету?

Переглядів: 786

Порядок надання одноразової грошової допомоги за зверненням громадян за рахунок коштів районного бюджету жителям Уманського району, є визначальним для використання коштів з районного бюджету на надання одноразової матеріальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення району, які опинилися у скрутному матеріальному становищі.

Під одноразовою матеріальною допомогою, яка надається громадянам району, мають на увазі грошову допомогу на лікування, придбання медикаментів та постраждалим від надзвичайної ситуації (пожежа та інше). Підставою для розгляду питання про надання матеріальної допомоги  на лікування або у надзвичайній ситуації (пожежа, нещасний випадок) є:

-  заява громадян;

-  довідка про склад сім’ї;

-  копія паспорта та облікової картки фізичної особи – платника податків;

- акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, погоджений депутатом районної ради;

- довідки про доходи за попередні 6 місяців заявника та членів його сім’ї, які проживають разом з заявником та ведуть спільне господарство;

- документи, які підтверджують необхідність його лікування (довідка ЛКК) або акту про пожежу.

Заявник може надати додатково інші документи, які розкривають суть обставин, внаслідок яких він потребує надання матеріальної допомоги.

Розмір матеріальної допомоги визначається комісією.

У наданні матеріальної допомоги може бути відмовлено у випадку відсутності визначених підстав для надання такої допомоги або у разі повторного звернення.

Станом на 23.05.2018 комісією з питань надання одноразової грошової допомоги за зверненням громадян проведено 8 засідань, на яких розглянуто заяви 94 жителів району, які потрапили у скрутне матеріальне становище та 5 клопотань від громадських організацій та УПСЗН райдержадміністрації щодо виділення грошової допомоги 30 жителям району.

Загалом з районного бюджету надано грошової допомоги на загальну суму 95,75 тисяч гривень.

Жителям району, які потрапили у скрутне матеріальне становище та потребують одноразової матеріальної допомоги радимо звертатися за адресою: м. Умань, вул. Залізняка, 2а, кабінет 311, телефон 3-82-22.

Директор терцентру                  Н. Г. Кицик« повернутися до списку новин