Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Євгеній Данченко взяв участь в обласній нараді з питань ОТГ

Переглядів: 517

2 серпня під головуванням заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Ярослава Березаня відбулося засідання експертної групи з доопрацювання перспективного плану формування територій громад Черкаської області.

Мова йшла саме про Уманський район, тож у заході взяли участь голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко і ряд сільських голів – селища Бабанка, сіл Дмитрушки, Родниківка, Ладижинка та Паланської об'єднаної територіальної громади. 

Спільно було обговорено актуальні питання подальшого впровадження головної реформи, ініційованої Президентом Петром Порошенком та Урядом на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом з метою децентралізації влади.

Нині в Черкаській області мають прямі міжбюджетні відносини 26 ОТГ, 9 – чекають на призначення виборів, трьом надали позитивні висновки ОДА щодо відповідності діючому законодавству. Ще три отримали позитивні висновки ОДА щодо приєднання, а у 6 створено спільні робочі групи з опрацювання проектів рішення про добровільне об’єднання.

 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин