Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

На Уманщині вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Переглядів: 548

Сумна дата в історії – 22 червня 1941 рік – і, як ніколи, нині символічна – день початку вторгнення фашистської Німеччини на територію колишнього Радянського Союзу, а в календарі офіційно – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Щороку цього дня ми згадуємо усіх, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у таборах смерті, хто жертвував своїм життям задля того, аби наша Вітчизна стала вільною. Ми схиляємо голови перед героями, які загинули у смертельному двобої з фашистськими агресорами, чиї братські могили розкидані по українській землі і по всьому світу.

Аби віддати данину пам’яті жертвам Другої світової війни сьогодні, 21 червня, в с. Родниківка прибули голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, сільський голова с. Родниківка Руслан Яремчук, депутат районної ради Сергій Войченко, працівники райдержадміністрації та райради. Вони вшанували героїчний подвиг наших захисників хвилиною мовчання та шанобливо поклали квіти до обеліску Слави.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин