На сесії районної ради прийнято ряд важливих рішень

Дата: 02.04.2018 15:22

30 березня 2018 року відбулося засідання 29 сесії районної ради. Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, депутат обласної ради Валентин Судакевич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, сільські та селищний голови, представники засобів масової інформації. Проводила засідання голова районної ради Оксана Супрунець.

На порядок денний чергової сесії виносилося 36 питань. Ряд питань стосувалися звітів про виконання районних довгострокових програм. Заслухано звіт постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності та правопорядку.

Депутати підтримали рішення щодо внесення змін до уже діючих програм та прийнято чотири нові програми, а саме:

1. Про  Програму боротьби з амброзією полинолистою в Уманському районі Черкаської області на 2018-2020 роки.

2. Про  Програму запобігання та ліквідації африканської чуми свиней та інших інфекційних хвороб тварин в Уманському районі на 2018-2020 роки.

3. Про Програму з охорони і підвищення родючості ґрунтів Уманського району „Родючість 2018-2020”.

4. Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Уманському районі на 2018-2022 роки.

Також депутати підтримали рішення щодо районної Програми підтримки діяльності комунального закладу «Редакція радіомовлення «Голос громади» на 2018-2020 роки та затверджено штатний розпис цього комунального закладу.

Одним із найважливіших питань стало внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік», стосовно якого доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Микола Івасюк. Микола Якович прозвітувався й про виконання районного бюджету за 2017 рік.

Прийнято рішення щодо проведення в районі конкурсу на визначення опорних шкіл.

Ще одним важливим питанням стало рішення щодо реорганізації (перетворення) комунального закладу „Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”  Уманської районної ради у комунальне некомерційне підприємство „Центр первинної медико-санітарної допомоги Уманської районної ради”.

По всіх питаннях порядку денного були ухвалені відповідні рішення.

Наприкінці сесії голова райдержадміністрації Євгеній Данченко звернувся до присутніх сільських голів, повідомивши про початок двомісячника з благоустрою. «В усіх селах і на території між населеними пунктами необхідно якнайшвидше навести лад», - сказав очільник району.