Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Перевірено якість проведення дорожніх робіт на автодорозі державного значення Н-16 в межах Уманщини

Переглядів: 576

На автошляхах Уманського району активно продовжуються роботи з ліквідації ямковості. З метою перевірки ходу проведення ремонтних робіт 21 вересня перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький здійснив виїзд на місце ремонтних робіт – автомобільну дорогу державного значення Н-16 «Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань», що проходить через село Доброводи.

Райдержадміністрація неодноразово зверталася до Служби автомобільних доріг Черкаської області з проханням відремонтувати ряд найпроблемніших доріг Уманського району, серед яких був і цей відрізок. Нарешті 20 вересня роботи тут розпочалися.

Директор філії «Уманський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Володимир Дідура повідомив, що наразі здійснюється дрібний ямковий ремонт цієї дороги. Вчора покладено 12 тонн бетонної суміші.

Сергій Жорницький акцентував увагу на прискоренні проведення ремонтних робіт на цьому шляху та переходу на інші, які також знаходяться в критичному стані. Зокрема, у найближчих планах – ремонт автомобільної дороги М-12 «Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам'янка» біля села Оксанина.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин