Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Селянам пропонують державну підтримку на вирощування ВРХ

Переглядів: 865

ДО УВАГИ СІЛЬСЬКИХ РАД ТА ЖИТЕЛІВ СІЛ!

Державна підтримка фізичних осіб у 2018 році

 по Постанові Кабінету Міністрів України № 107 від 7 лютого 2018

(спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби,

який народився в господарствах фізичних осіб)

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 285 внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107.

Документи для отримання бюджетної дотації за вирощування молодняка ВРХ для фізичних осіб подаються до сільської (селищної) ради, ОТГ протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня, та до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб – власників тварин.

У зв’язку з цим прийняття документів для нарахування дотацій за утримання молодняка великої рогатої худоби здійснюється за кожні 4 повних місяці утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка народженого і в минулому році.

Нарахування дотації здійснюється за схемою, що додається.

Звертаємо вашу увагу на те, що молодняк великої рогатої худоби повинен бути ідентифікований та зареєстрований в установленому порядку, а також народжений та вирощений в одному домогосподарстві. Корова, від якої було народжено теля, повина також бути ідентифікована. Корова і теля повинні бути записані на одного господаря.« повернутися до списку новин