25 комплексні навчально-виховні заходи з волейболу серед школярів Уманського району

Дата: 18.12.2017 15:34

6 грудня 2017 року в спортивній залі Кочубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась фінальна частина змагань з волейболу серед школярів Уманського району. Турнір пройшов на високому організаційному рівні, учасники показали змістовну гру, усі матчі тривали в обопільній боротьбі.

Результати:

ДІВЧАТА:

1. Колодисте;

2. Паланка;

3. Дубова;

4. Родниківка.

ЮНАКИ:

1. Колодисте;

2. Собківка;

3. Косенівка;

4. Паланка.

Кращі гравці фіналу:

Серед дівчат – Левчук Анастасія – Дубівський НВК, Гончаренко Тетяна – Паланська ЗОШ, Тарнавська Дарія – Колодистенська ЗОШ.

Серед юнаків – Устенко Артем – Собківський НВК, Нагайчук Олександр – Паланська ЗОШ, Шевнюк Віталій – Колодистенська ЗОШ.

Спонсором змагань стало підприємство "Уманьпиво"-"Уманьхліб" – керівник Анатолій Кисіль, яким було надано нагороди, а саме – волейбольні м’ячі – переможцям та солодкі напої усім командам-фіналістам.

Команди-призери були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації. Нагородження команд-призерів провели директор районного ДЮКФП Альона Гущина, методист ДЮКФП Володимир Пею, спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації Ігор Кузьменко та представники підприємства "Уманьпиво"-"Уманьхліб".