На Уманщині у розпалі дрібний поточний ремонт доріг

Масштабно по Уманському району виконують нині дрібний поточний ремонт доріг за кошти районного та обласного бюджетів. Сьогодні, 5 квітня, перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький здійснив моніторинг цих робіт.

ТОВ «Експертдорбуд» уже ліквідовано ямковість на дорозі загального користування місцевого значення Сушківка – Степківка з одночасним вирівнюванням обочин.

ТОВ «Уманьдоррембуд» завершив ямковий ремонт на дорозі місцевого значення Піківець – Гереженівка. Також ця організація ліквідувала ямковість на автошляху Коржова – Коржова Слобода – Текуча – Ладижинка, що частково знаходиться в адмінмежах Ладижинської об'єднаної територіальної громади.

Наразі «Уманьдоррембуд» здійснює дрібний поточний ремонт на дорозі загального користування місцевого значення Умань – Городецьке – Кочубіївка, яка знаходиться в адмінмежах Паланської ОТГ.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації