Марії Омельчук з Іванівки присвоєно звання «Мати-героїня»

Дата: 09.02.2018 15:56

Жительці села Іванівка Уманського району Омельчук Марії Олександрівні присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Нагрудний знак їй вручили особисто голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко та голова районної ради Оксана Супрунець на загальних зборах громадян, які в селі відбулися 8 лютого.

Марія Омельчук виховує семеро дітей, з яких п’ятеро досягли восьмирічного віку.

Багатодітна мама зарекомендувала себе як добросовісна, працелюбна, ввічлива громадянка. Користується авторитетом серед жителів села. У процесі виховання дітей вона приділяє увагу їх всебічному розвитку, створенню сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формуванню високих моральних якостей. Сім’я – дружна та міцна.