Жителів Черкащини запрошує «Аристократична Україна»

З метою відродження національних традицій України, укріплення патріотизму та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинам, що вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України, 27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».

Етнофешншоу пройде вже вчетверте і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі. Під час фестивалю відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

На фестиваль запрошуються підприємці, народні майстри, дизайнери, вишивальниці та умільці. Участь у фестивалі та представлення власних виробів на ярмарку - безкоштовно.

Положення про фестиваль можна завантажити тут.