Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в населеному пункті Колодисте

Дата: 12.07.2019 18:46

Фото без описуПрацівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома Мельник О.Ф. здійснено моніторинг якості надання соціальних послуг в населеному пункті Колодисте.

По с. Колодисте працюють соціальними робітниками Шумко В.С. (на обслуговуванні 10 підопічних), Гребенюк Т.М. (на обслуговуванні 10 підопічних) та Карпухова Л.І. (на обслуговуванні 12 підопічних).

В ході моніторингу встановлено, що соціальні робітники відвідують підопічних відповідно до укладених індивідуальних планів та надають широке коло соціальних послуг, постійно тримають під контролем стан їхнього здоров’я, виявляють одиноких громадян, які потребують стороннього догляду, або перебувають у складних життєвих обставинах.

Ведеться контрольний  облік  осіб щодо рухової активності, категорій та соціальних статусів.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району