Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Керівник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева з робочим візитом побувала на Уманщині

Переглядів: 551

14 серпня на Уманщині провела особистий прийом громадян керівник управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Олена Звягінцева.

В рамках роботи зі зверненнями громадян Уманського регіону Олена Миколаївна зустрілась із керівником апарату Уманської райдержадміністрації Наталією Сиротюк, представниками відділів та управлінь Уманської РДА, керівництвом Паланської, Дмитрушківської та Ладижинської ОТГ.

Коло питань, які турбують жителів Уманщини, почасти, виходить за рамки повноважень органів місцевої влади. А тому керівник управління екології та представники районної державної адміністрації спільно напрацьовували шляхи вирішення проблем, які є на території району.

Одним із таких глобальних питань є поводження з твердими побутовими відходами, зокрема правильність поводження в частині роздільного збирання, утилізації та їх вивезення. Також Олена Звягінцева надала роз’яснення щодо правильності використання місцевих коштів на природоохоронні заходи, як правильно і з користю застосувати механізм їх використання.

Болючою для всіх сільських населених пунктів є проблема покинутих свердловин та занедбаних колодязів. Олена Миколаївна відзначила, що необхідно застосовувати порядок проведення ліквідаційного тампонажу на таких об’єктах з тим, щоб запобігти забрудненню підземних вод. З цією метою необхідно визначитись з приналежністю свердловин і вуличних колодязів, провести паспортизацію об’єктів і їх консервацію.

Представниками ОТГ було піднято питання наявності та створення об'єктів природного заповідного фонду та внесення їх меж в натуру.

Окрім того, обговорювалися питання щодо надання дозволів на викиди в атмосферне повітря, озеленення населених пунктів, ліквідацію омели та амброзії полинолистої.

Керівник управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Олена Звягінцева відзначила активність і глибокий рівень підготовки й опрацювання питань екологічного напрямку представників структурних підрозділів Уманської РДА та територіальних громад.

Зважаючи на велику кількість напрацьованих питань, за результатами зустрічі було прийнято рішення щодо проведення спільного семінару за участі управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування у першій половині вересня 2019 року.« повернутися до списку новин