У селі на Уманщині укладають асфальтобетонне покриття на дорозі Н-16

Дата: 20.08.2019 15:49

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань продовжуються роботи із поточного середнього ремонту на ділянці км 212+233 – км 217+223 у селі Гереженівка Уманського району. Цього тижня розпочалися роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття ЩМА-5 на цій ділянці автодороги Н-16. Також продовжуються роботи із ремонту мосту у селі Гереженівка. Кошти на проведення ремонту дороги були виділені з Державного Дорожнього фонду за зверненням народного депутата України Антона Яценка.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Проектом з поточного середнього ремонту передбачено проведення робіт на п’яти кілометрах ділянки автодороги Н-16 у селі Гереженівка, зокрема, буде проведено комплекс робіт з укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження, влаштовано автономне освітлення одного пішохідного переходу у населеному пункті.

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-16 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

За інформацією САД у Черкаській області