Черкаська область

Петиція щодо створення в Україні Міністерства сім'ї та дитинства

Українське суспільство відчуває гостру необхідність ідеології формування культури сімейних відносин, підвищення відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей. Крім того, в державі створена недостатня кількість механізмів підтримки сімей, збільшується кількість сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей, ліквідовано 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах тощо.

Частина 2 статті 51 Конституції України визначає, що сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України формується громадська думка та відображення запиту населення на посилення захисту сім'ї, дитинства, материнства і батьківства шляхом створення в Україні Міністерства сім'ї та дитинства.

Відповідну петицію від 08.08.2019 №22/069110-еп оприлюднено за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/69110.