Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

На Уманщині вшанували пам’ять захисників України

Переглядів: 647

Сьогодні, 29 серпня, в нашій країні вперше офіційно відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відповідний указ був прийнятий Президентом України Володимиром Зеленським.

Сумна дата в історії обрана не випадково, адже саме в цей день п’ять років тому наші військові потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Так званий «зелений коридор», який би мав врятувати українських захисників, став місцем загибелі найбільшої їх кількості за весь період російської агресії.

З нагоди пам’ятного дня у селі Шарин біля пам’ятного знаку Захисникам Свободи, Незалежності та Суверенітету України зібралися перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький, заступник голови районної ради Петро Бабкін, сільський голова с. Шарин Зінаїда Мельник та жителі села, працівники райдержадміністрації та районної ради.

Уманщина має вісім захисників України, які за стримування російського агресора заплатили найдорожчу ціну – власні життя. Світлу пам'ять про загиблих Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання та шанобливо поклали квіти до пам’ятного знаку.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин