На нараді соціальних працівників говорили про догляд підопічних в осінньо-зимовий період

Дата: 02.09.2019 14:49

30 серпня проведено нараду з працівниками відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району.

У нараді взяли участь: директор територіального центру Кицик Н.Г., заступник директора територіального центру Бондаренко Т.Г., працівники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру, а також голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Чорна В.А.

Під час проведення наради розглянуто питання: про підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома за 8 місяців 2019 року та пріоритетні напрямки роботи відділення соціальної допомоги вдома на ІV квартал 2019 року; щодо надання соціальної послуги догляду вдома та паліативного догляду в осінньо-зимовий період; про етичні принципи спілкування соціального робітника з підопічними; про співпрацю соціальних робітників територіального центру з сільськими радами, на території яких вони працюють та інші.

Директор терцентру Наталія Кицик підсумувала розглянуті питання, дала необхідні доручення, зробивши акценти на подальшій співпраці з сільськими, селищною радами в питаннях охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці, особливо з настанням осінньо-зимового періоду.

Директор терцентру Н.Г. Кицик