Президент: Разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території

Дата: 09.09.2019 12:08

Україна планує продовжувати процес розведення військ на Донбасі, зокрема населеного пункту Золоте, заявив Президент Володимир Зеленський після зустрічі звільнених громадян України.

«Далі ми наближатимемося до звільнення всіх наших і продовжуватимемо у Мінському процесі розведення військ у два етапи: спочатку Золоте – Петрівське, а потім – розведення по всій території та припинення вогню повною мірою й припинення війни», – сказав Глава держави в Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

За словами Володимира Зеленського, після цього буде найскладніший етап – повернення територій.

«Я думаю, разом з вами, разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території», – наголосив Президент.

«Гадаю, що на другому етапі ми будемо серйозно працювати і повернемо, звільнимо всіх наших людей», – сказав Президент.

Проте Глава держави наголосив, що поки неможливо говорити про терміни звільнення затриманих кримських татар.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України