Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Матері загиблого героя Цуркан Марії Петрівні вручено відзнаку за героїчний подвиг сина

Переглядів: 778

11 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич, а також сільський голова села Черповоди Ігор Олійник та заступник начальника управління – начальник відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Мельниченко відвідали матір загиблого героя з села Черповоди Цуркан Марію Петрівну.

Метою візиту стало виконання почесної місії вручити нагрудний знак «Знак Пошани» і подяку Міністерства оборони України за жертовність, безмежну батьківську стійкість, вагомий внесок у патріотичне виховання її сина – Цуркана Василя Андрійовича – захисника незалежної України.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький висловив щиру вдячність за проявлений героїчний подвиг та подякував за достойне виховання сина-героя.

Кожен день для Марії Петрівни, як й інших матерів загиблих бійців, вже не такий, як колись… Ніщо не зможе загоїти душевну рану від втрати дорогої їй людини. Проте спогад про героїчний подвиг сина ніколи не зітреться з памяті людей, заради яких він віддав найдорожче – власне життя.

 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин