Матері загиблого героя Цуркан Марії Петрівні вручено відзнаку за героїчний подвиг сина

11 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич, а також сільський голова села Черповоди Ігор Олійник та заступник начальника управління – начальник відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Мельниченко відвідали матір загиблого героя з села Черповоди Цуркан Марію Петрівну.

Метою візиту стало виконання почесної місії вручити нагрудний знак «Знак Пошани» і подяку Міністерства оборони України за жертовність, безмежну батьківську стійкість, вагомий внесок у патріотичне виховання її сина – Цуркана Василя Андрійовича – захисника незалежної України.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький висловив щиру вдячність за проявлений героїчний подвиг та подякував за достойне виховання сина-героя.

Кожен день для Марії Петрівни, як й інших матерів загиблих бійців, вже не такий, як колись… Ніщо не зможе загоїти душевну рану від втрати дорогої їй людини. Проте спогад про героїчний подвиг сина ніколи не зітреться з памяті людей, заради яких він віддав найдорожче – власне життя.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації