Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Засідала земельна комісія

Переглядів: 482

Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький провів чергове засідання земельної комісії за участі представників юридичного відділу, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, управління агропромислового розвитку, фінансового управління райдержадміністрації, міськрайонного управління Держгеокадастру, відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 

 

Комісія розглянула такі питання:

  • Заява (клопотання) Собчука М. І. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки в приватну власність для індивідуального дачного будівництва в садовому товаристві «Журбанка» Ятранівської сільської ради.
  • Заява (клопотання) Долінської А. О. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки в приватну власність для індивідуального дачного будівництва в садовому товаристві «Журавушка» Дмитрушківської сільської ради за межами села Гереженівка.
  • Заява (клопотання) Велетнюка В. Ф. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки в приватну власність для індивідуального дачного будівництва в садовому товаристві «Наука» Родниківської сільської ради.
  • Заява (клопотання) Нестеренко Г. П. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки в приватну власність для індивідуального дачного будівництва в садовому товаристві «Наука» Родниківської сільської ради.
  • Заява (клопотання) Волошин Л. М. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки в приватну власність для індивідуального дачного будівництва в садовому товаристві «Нива» Родниківської сільської ради.
  • Заява (клопотання) щодо надання згоди на розробку землевпорядної документації на прибудинкові території розташовані біля будинків №1, №3, №12 міста Умані Черкаської області.
  • Заява (клопотання) щодо продовження дії договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,9000 га кадастровий номер 7124385500:03:000:0008 несільськогосподарського призначення із земель житлової та громадської забудови укладеного 25.02.2015 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (для розміщення комплексу по обслуговуванню автотуристів та жителів територіальних громад), що знаходиться за межами населеного пункту в адміністративних межах Оксанинської сільської ради.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.

 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин