Підприємців запрошують взяти участь в обласному кущовому семінарі

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» 27 вересня 2019 року об 11.00 у великому залі Будинку рад Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30 (3 поверх) заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Христинівського, Уманського, Тальнівського районів, а також Дмитрушківської, Ладижинської, Паланської та Тальнівської ОТГ. Тематика семінару охоплює актуальні питання ведення бізнесу, роз’яснення змін законодавства у сфері податків, а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар проведуть:

• Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність»;
  • фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, ДФС у Черкаській області, Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

Детальнішу інформацію про захід можна отримати у фахівців Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації за тел.: (0472) 37 70 02.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА