Відбулося засідання ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення

Дата: 20.09.2019 14:29

20 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький провів засідання ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення.

У роботі засідання взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич,  начальник Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Тамара Дідух, завідувач  сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Віра Сакал, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Печонкіна, лікар отоларинголог, в. о. завідувача поліклініки Уманської центральної районної лікарні Вікторія Сатановська; секретар ради, завідувач сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Шнира.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• про стан виробничого травматизму, промислової безпеки та охорони праці в районі за І півріччя 2019 року;
  • про стан виконання Комплексних заходів профілактики та зниження  рівня травматизму при використанні газу в побуті за І півріччя  2019 року в районі;
  • про готовність закладів освіти до опалювального сезону  2019-2020 років;
  • про стан травматизму невиробничого характеру в районі за І півріччя  2019 року;
  • щодо організації медичних оглядів працівників певних категорій.

За результатами проведеного засідання ради були прийняті відповідні рішення, а саме: на наступне засідання ради запросити керівників або осіб, відповідальних за охорону праці тих підприємств, де зафіксовані нещасні випадки; продовжити контроль за станом виконання Комплексних заходів профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті в районі; відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації тримати на контролі якість опалення в Доброводівському та Посухівському НВК; рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та керівникам дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів посилити контроль за проведенням інструктажів з безпеки життєдіяльності для учнів та вихованців під час їх перебування в навчальних закладах та за їх межами; рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств після отримання Заключних актів  за результатами періодичних медичних оглядів в ЛПЗ та погодження їх в управлінні Держпраці у Черкаській області, четвертий екземпляр акту надати Уманському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації