Очільник області представив нових заступників

Дата: 24.09.2019 08:12

Ними стали Лебедцов Борис Борисович – перший заступник голови ОДА та Карпенко Віктор Іванович – заступник голови. Їх сьогодні під час координаційної наради в ОДА представив очільник області Ігор Шевченко. Заступники призначені відповідно до розпоряджень Черкаської обласної державної адміністрації на підставі погоджень Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України, а саме: розпорядження ОДА № 44-рк від 23.09.2019 про призначення Лебедцова Б.Б. та розпорядження ОДА № 43-рк від 23.09.2019 про призначення Карпенка В.І.

Зазначимо, перший заступник очільника області Борис Лебедцов, черкасець, 1984 року народження, отримав вищу освіту за спеціальністю – економіка підприємства. Має близько 16 років робочого стажу, переважна частина якого у сфері підприємництва.

Водночас заступник голови ОДА Віктор Карпенко, 1972 року народження, родом зі Сміли. Має вищу юридичну освіту, понад 25 років робочого стажу. Працював юрисконсультом, приватним підприємцем.