На Уманщині визначено чемпіона району з волейболу серед жіночих команд у 2019 році

Дата: 01.10.2019 17:45

28 вересня 2019 року у спортивній залі Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка відбувся фінальний тур Чемпіонату Уманського району з волейболу серед жіночих команд 2019 року.

У фінальних змаганнях участь взяли 3 команди - с. Родниківка, с. Собківка, с. Іванівка. За підсумками чемпіонату ІІІ місце посіла команда с. Собківка. Беззаперечними лідерами туру і чемпіонату стали команди с. Іванівка та с. Родниківка. У запеклій боротьбі дівчата с. Родниківка посіли ІІ місце, а команда с. Іванівка стала новим чемпіоном Уманського району з волейболу серед жіночих команд у 2019 році.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА Борис Бондар та заступник голови Уманської райради Петро Бабкін вручили кубок чемпіону та нагородили гравців грамотами й цінними подарунками. Команди привітав голова Родниківської сільської ради Руслан Яремчук, який вручив гравцям солодкі подарунки.
Дякуємо учасникам за захоплюючу та цікаву гру!

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту

Уманської райдержадміністрації