Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Ніженській Ганні Данилівні вручено відзнаку за героїчний подвиг сина

Переглядів: 439

Днями перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич, а також староста села Берестівець Галина Панасюк відвідали матір загиблого героя з села Берестівець Ніженську Ганну Данилівну.

За жертовність, безмежну батьківську стійкість, вагомий внесок у патріотичне виховання захисника незалежної України їй було вручено Подяку Міністерства оборони України та нагрудний знак «Знак Пошани».

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький подякував матері за виховання справжнього героя-захисника. «Подвиг вашого сина, який боронив рідну Батьківщину і віддав за неї своє життя, не має права на забуття», – відзначив Сергій Петрович.

Загалом на Уманщині відзнаки Міністерства оборони України отримали 5 матерів загиблих учасників антитерористичної операції – Звездогляд Тетяна Іванівна, Ніженська Ганна Данилівна, Рижак Ірина Сергіївна, Поліщук Валентина Олександрівна, Цуркан Марія Петрівна.

 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин