Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Розведення сил можливе тільки одночасно у Петрівському й Золотому та за умови дотримання режиму тиші протягом семи днів – Президент

Переглядів: 154

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що розведення військ біля населених пунктів Золоте та Петрівське можливе лише одночасно та лише за умови дотримання режиму тиші впродовж семи днів.

Під час прес-марафону Президент повідомив, що домовлено про відведення сил у трьох пунктах: Станиці Луганській, Золотому та Петрівському після дотримання семиденного режиму тиші. У Станиці Луганській режим тиші був дотриманий, тому почалося розведення військ.

«У Золотому є розведення? У Петрівському є розведення? А в Петрівському були постріли?.. Чи минуло в Петрівському сім днів і не було пострілів? Минуло. Але ми розводитимемо дві ланки – Петрівське та Золоте. Немає такого, що спочатку Золоте, а потім Петрівське, або Петрівське, а потім Золоте. Ми сказали, що готові (до розведення сил. – Ред.) у двох пунктах. Тому ми не розводимо, бо в Золотому були постріли», – наголосив Президент.

 « повернутися до списку новин