Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Проведено моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в населених пунктах Шарин та Ятранівка

Переглядів: 190

            Територіальним центром постійно проводиться моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома пенсіонерам, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

         Відповідно до графіку перевірок роботи соціальних робітників 8 жовтня працівниками відділення соціальної допомоги вдома проведено перевірку якості надання соціальної послуги догляду вдома соціальними робітниками в селах Шарин та Ятранівка.

         Соціальні робітники Лободюк Оксана (с. Шарин) та Івашкевич Тамара (с. Ятранівка) надають соціальну послугу догляду вдома 9 та 10 підопічним відповідно.

         При перевірці виявлено, що заходи соціальної послуги догляду вдома надаються згідно індивідуальних планів кожному підопічному.

         За наслідками моніторингу встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки. Вони піклуються про підопічних, відповідно до групи рухової активності: своєчасно доставляють їм продукти харчування, ліки, прибирають в будинках, на подвір’ї, допомагають по господарству, оплачують комунальні послуги, оформляють документи на житлові субсидії, доглядають під час хвороби.

 

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району« повернутися до списку новин