Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Перший заступник голови РДА Сергій Жорницький взяв участь у засіданнях комісій та президії районної ради

Переглядів: 307

На 16 жовтня 2019 року скликається позачергова сесія Уманської районної ради. У зв’язку з цим напередодні відбулися засідання постійних комісій та президії районної ради, у яких взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький.

Кожне питання, що виноситься на сесію, було детально розглянуте. Зокрема, це про розвиток фізичної культури і спорту в районі, створення комунального закладу «Малий груповий будинок», внесення змін до деяких діючих програм – «Турбота»  на 2014-2020 роки та комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки(перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки. Також будуть внесені зміни до районного бюджету на 2019 рік.

Окрім того, розглядалося виконання Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Уманському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради на 2019 -2021 роки.

 « повернутися до списку новин