На Черкащині учасники АТО (ООС) отримали у власність 12,7 тисячі гектарів землі

Дата: 21.10.2019 17:03

Для забезпечення учасників АТО (ООС) земельними ділянками фахівці Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області цьогоріч видали 1092 накази про надання дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок орієнтовною площею понад 2163 га. Наразі у власність передали 966 земельних ділянок загальною площею понад 1854 га.

Фото без описуУсього з початку реалізації ініціативи щодо надання землі атовцям (улітку 2014 року) до сьогодні Держгеокадастр Черкаської області надав 9175 дозволів для розробки землевпорядної документації на загальну площу 16047,3 га. А саме: для ведення індивідуального садівництва видано 1025 дозволів на загальну площу майже 123 га та для ведення особистого селянського господарства – 8150 дозволів на загальну площу майже 15925 га.

Нині в області 7250 осіб із числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх родин уже отримали у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності земельні ділянки загальною площею 12738,2 га.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області (http://cherkaska.land.gov.ua/) розміщена інформація для учасників АТО,  які бажають отримати земельні ділянки.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області