Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Український громадський активіст, політичний в'язень путінського режиму – гість Родниківської ЗОШ I-III ступенів

Переглядів: 289

23 жовтня у Родниківську школу завітав Володимир Балух. Володимир Григорович Балух — український громадський активіст, політичний в'язень путінського режиму. Після 2014 року залишився громадянином України, відмовившись отримувати російський паспорт. Переслідується окупаційною владою Криму.

Історія Володимира Балуха, українського фермера з кримського села Серебрянка – це низка адміністративних і кримінальних справ, заведених на нього, починаючи з квітня 2015 року. Останній суд над Балухом був 5 липня 2018 року. Пізніше був етап і колонія №4 в місті Торжок Тверської області РФ, де Володимир Балух провів близько року, після чого стався «великий обмін» між Україною і Росією. У список звільнених українців потрапив і Володимир (За матеріалами: https://www.radiosvoboda.org/a/video-balukh/30161285.html).

Старшокласники слухали розповідь Володимира Балуха, затамувавши подих. Ще б пак! Вивішати над своїм будинком український прапор після російської окупації Криму та відмовитися від російського громадянства – на таке здатний не кожен! Лише сильні духом, незламні особистості, справжні патріоти України спроможні на такі вчинки.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин