Запалили свічки пам’яті: у школах району відзначили День пам’яті жертв голодоморів

Дата: 26.11.2019 14:48

Голодомор 1932-1933 років – страшна сторінка в історії нашої держави. Він забрав життя мільйонів людей. Жахіття тривало 17 місяців – з квітня 1932 року до листопада 1933 року.

За різними даними, загинуло від 4 до 7 млн людей, хоча деякі історики вказують про 10-11 млн загиблих.

Під час вшанування пам’яті жертв голодоморів в Полянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів, а саме: у шкільній бібліотеці організовано бібліотечну виставку, проведено бібліотечні уроки «Страшні голодні роки». Проведено лінійку пам’яті, організовано відеолекторій «Запалимо свічки пам’яті». Класними керівниками проведено засідання круглих столів «Пам’ятаємо. Сумуємо. Застерігаємо».

23 листопада усі учні школи приєдналися до Всеукраїнської акції о 16 годині – «Запали свічку пам’яті у своєму вікні».

Також з нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати у Колодистенській школі було проведено ряд заходів: тематичну лінійку «Голод 1932-1933 рр. – біль душі і пам’ять серця»; виставку-реквієм «Не згасне в серці пам’яті свіча»; екскурсію до шкільного краєзнавчого музею; акції «Незабудка пам’яті», «Запалюємо пам’ятну свічу»; виховні години «Колосок пам’яті», «Пам’ять жертвам Голодомору»; проект «Колосок пам’яті».

Будемо з вами жити надією і робити в своєму житті все для того, щоб страшні сторінки історії і справді ніколи не повторились.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації